Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Jak rozpocząć działalność gospodarczą za pośrednictwem Internetu? Co powinniśmy mieć na uwadze? Na co zwrócić uwagę?

Od naszych autorów

W dobie Internetu wszystko już właściwie możemy załatwić on-line. Bez wychodzenia z domu zapłacimy rachunki, zrobimy zakupy czy założymy firmę.

Zakładanie działalności gospodarczej przez Internet jest bardzo łatwe. Generalnie każdy ma możliwość zrobienia tego bez większych trudności Nie musimy odwiedzać urzędów, nie ma konieczności stania w kolejkach. Zakładanie działalności gospodarczej przez Internet jest już w dzisiejszych czasach codziennością, którą mamy na wyciągnięcie ręki.
firma
Author: D'Arcy Norman
Source: http://www.flickr.com
Warto przeczytać: Web INnovative Software. Wszystko załatwimy w kilka minut, w jednym miejscu. Bez wychodzenia z domu.Jak już założymy firmę, potrzebne są nam pieniądze na start. Często swoich pieniędzy mamy niewiele, oferty bankowe nie są godne uwagi. Z pomocą przychodzi program dofinansowanie dla firm. Jedyne co trzeba zrobić to dobry biznes plan, aby je zostały one nam przyznane.Pieniądze, które możemy otrzymać zależą od wielkości przedsięwzięcia. Szacowane jest jego ryzyko niepowodzenia. Trzeba też spełniać określone warunki. Zazwyczaj nie ma problemu, aby takie dofinansowanie dla firm otrzymać. Może się przydać: dofinansowanie dla firm. Jednak dobrze jest pamiętać, że wydatki są szczegółowo sprawdzane przez urzędników, a w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, dotacja (zobacz również leasing) może zostać cofnięta
finanse
. Każda złotówka musi być udokumentowana.Następną kwestią jest prowadzenie księgowości. Mamy opcję zatrudnienia kogoś z zewnątrz lub możemy zająć się tym na własną rękę. Możemy wykorzystać do tego gotowy program KPIR. Czyli księgę przychodów i rozchodów. Program można wypróbować za 0zł przez trzy miesiące i przekonać się, czy jest dla nas właściwy. Upraszcza on prowadzenie spraw księgowych w naszej firmie. Pozwala na bezbłędne księgowanie i szacowanie dochodów i wydatków. Wiele firm proponuje różne opcje tego programu. Dlatego dobrze jest najpierw go wypróbować. Program KPIR dostarcza nam informacji o sytuacji finansowej prowadzonej przez nas działalności gospodarczej (więcej - wFirma.