Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

zapotrzebowanie na profesjonalistów z obrębu logistyki

Od naszych autorów

Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o logistyce, dzisiaj jest to ogromnie popularny fach. Analizując ogłoszenia o pracę, trudno nie zauważyć, że w Polsce powstało zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu logistyki. Absolwenci logistyki zajmują pozycje decyzyjne i specjalistyczne w jednostkach handlowych, produkcyjnych, usługowych, spedycyjnych.


Są przydatni w niemal każdej dziedzinie gospodarki.
Inżynier transportu to ekspert w sferze gospodarki jednostek i handlu, zajmujący się nadzorowaniem procesem planowania i przepływu materiałów, półfabrykatów i wyrobów. Oferty pracy logistyk dotyczą zazwyczaj fachowców zajmujących się składami, dopływem materiałów do wytwórni, a następnie wywożeniem gotowych produktów.
zatłoczone open office
Zaopatrzenie, programowanie wytwórczości, rozprowadzanie, przewóz, komunikacja, to zakres obowiązków logistyka.
Oferty pracy logistyk żądają od kandydatów znajomości języków obcych i stosownej obsługi komputera.

Intryguje Cię omawiany artykuł? Jeżeli tak, to bez zwłoki kliknij ten link - ta pomocna witryna publikuje podobną problematykę.

Zasadnicze w owym zawodzie są uzdolnienia negocjacyjne i planistyczne, dobra organizacja wytwórczości, precyzyjność, zdolność pracy pod presją czasu i wielkiej odpowiedzialności. Logistyk powinien znamionować się zdolnością szczegółowego myślenia i nadzwyczaj dobrą znajomością gospodarki. Wymagana jest znajomość rynku usług logistycznych i transportowych.
Oferty pracy logistyk zamieszczane są w wielu miejscach. Wyjątkowo wiele ofert można odnaleźć na stronach internetowych. Takie propozycje jak praca Sulechów, bądź praca Szczytno, jest możliwość znaleźć, nie wychodząc z domu. Zapotrzebowania na profesjonalistów logistyków stale wzrasta, a trzeba podkreślić, że fach ten umożliwia przyciągające honorarium. Zarobki logistyków w znacznym stopniu zależą od rejonu, okazałości firmy, oraz od doświadczenia i sprawowanej posady.


Wspólnie z postępem samej logistyki, występuje automatyczny rozrost edukowania kadry logistycznej. Logistykę można studiować na przeróżnych uczelniach. Są nawet szkoły logistyki, jakie uczą tylko specjalistów w takiej sferze. Na studiach przywiązuje się znaczną wagę do faktycznej znajomości języków obcych.