Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie szukania pracy

Od naszych autorów

Dostałeś już kilka ofert, niektóre z nich okazują się naprawdę interesujące, ale jedna oferta szczególnie nie daje Ci spokoju.


Jaka to propozycja? Mógłbyś pracować jako aktuariusz, ale szczerze mówiąc nie wiesz, kto to jest i czym się zajmuje.
kancelaria
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Powinieneś być z siebie dumny, bo jeśli zaproponowano Ci takie stanowisko, masz szansę nie jedynie na dużą karierę, ale również na faktycznie niemałe pieniądze. Główkujesz nad tym czym zajmuje się aktuariusz? Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że taki aktuariusz to przede wszystkim zawód z przyszłością. Zatrudniani bywają oni wszędzie tam, których konieczne bywa rozwiązywanie zagadnień statystycznych i finansowych.

Czy chcesz może dostać link do źródła (https://www.workservice.pl/szukaj-ofert/?query=&location=Warszawa&district=&country=&branch=8660&published=&sort=published_atr), gdzie czekają na Ciebie nowe wpisy? Sądzimy, że spodoba Ci się ten portal.

Jako aktuariusz masz możność zatem zatrudnić się zarówno w tzw.budżetówce, w bardzo dużych korporacjach, bankach, jak również w firmach inwestycyjnych. Co będzie należało do Twoich obowiązków, gdy zatrudnisz się jako aktuariusz? Twoim zadaniem będzie szczególnie obliczanie ryzyka jak też i wartości teraźniejszej Projektów finansowych zatrudniającej Cię jednostki , a w szczególności tych długoterminowych, lub też zagrożonych ryzykiem.

Namawiamy Cię, byś kliknął na łącze do źródła (https://www.smartvest.pl/). Tam wyszukasz następne niezwykle intrygujące wiadomości na pokrewny temat do tego, który znalazłeś na tej stronie.

Praca jest naprawdę ciekawa. Należałoby ująć, że taki aktuariusz okazuje się poszukiwany w bardzo wielu dziedzinach, a zarobki jak na początek bywają naprawdę duże.
Nie zastanawiaj się zatem dłużej tylko wybierz tę ofertę, a niewątpliwie będziesz stuprocentowo usatysfakcjonowany. Zrób to, zanim oferta pozostaje nadal aktualna, gdyż nie wiesz nawet kiedy ktoś Ci może ją zabrać. Taka okazja może się już nie przytrafić.