Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Dobry czas dla niedużych, osiedlowych sklepików bardzo dawno już minął

Od naszych autorów

W czasach, kiedy niemalże wszędzie napotykamy duże markety i tanie dyskonty, rzadko kto decyduje się na kupno towarów w niewielkich sklepikach. Jasne że, duże znaczenie ma w tym miejscu cena, bo małe sklepiki z reguły mają je wyższe.
pomoc
Author: Moose.pl
Source: www.moose.pl


W zderzeniu z dużymi marketami one zwyczajnie nie mają szans, by konkurować z nimi ceną. Niebywale często zdarza się i tak, że cena konkretnego produktu w hurtowni okazuje się być na takim samym poziomie, w jakiej proponują ją markety. Kogo więc wybierze konsument nie ma potrzeby nawet pytać.

Sprawdź poza tym te niebanalne wskazówki z serwisu (http://certificator.eu/en/certification/gost-r.html), które odnajdziesz pod tym odsyłaczem - one również przedstawiają niniejsze zagadnienie.

Czy to znaczy, iż każdy prywatny przedsiębiorca z niedużym spożywczym punktem musi po prostu skończyć swoją działalność? Niekoniecznie, gdyż można powziąć kroki, które pomogą trwać dalej na rynku. Najkorzystniejszym wyjściem okaże się w takim wypadku franczyza. Choć brzmi to obco, to jednakże może okazać się w wielu sytuacjach jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Przedsiębiorca musi dokonać wyboru sieci, z którą będzie cały czas współpracować , a przede wszystkim u nich się zaopatrywać. Naturalnie, żeby uzyskał taką możliwość jest zobowiązany wnieść konkretną opłatę - to właśnie ta franczyza. Czy bywa to korzystne? Oczywiście, ponieważ ceny u franczyzodawcy zawsze są atrakcyjniejsze niż w odrębnych hurtowniach. Mówiąc szczerze okazuje się to to jedyna szansa dla małego przedsiębiorcy, aby miał sposobność konkurowania z wielkimi sieciami.
Jeśli takiego kroku nie zrobi, jego firma jest skazana na niepowodzenie.


Wejście do dużej sieci w obecnych czasach jest po prostu konieczne. Samodzielne działanie nie będzie korzystne na dłuższą metę.