Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Kursy w biznesie

Od naszych autorów

Czy zainteresuje nas jakie kursy bhp Warszawa nam proponuje?

kurtka z zamkiem
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Calutki czas jest zapotrzebowanie na osoby, które rozumieją warunki bezpieczeństwa pracy i które te zasady będą przekazywać innym osobom. Przez to zawsze mamy możliwość się spotkać z odpowiednimi szkoleniami, które zapewnią nam tego rodzaju wiedzę.


Szkolenia bhp online będą proponowane

Faktoring - jego niezbędni uczestnicy a także najważniejsze rodzaje

urzędnik
Author: Da Sal
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas kiedy słyszy na temat faktoringu ma bardzo mylne skojarzenie typu: "Czy jest to dokładnie to samo co faktura?". Wbrew wszelkim pozorom myśli tak bardzo wielu spośród nas, głównie z powodu ogólnego braku zainteresowania tego rodzaju tematami.

O czym trzeba pamiętać, decydując się na otworzenie własnej firmy

dokumenty
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Własny biznes to zawsze konieczność uwzględnienia mnóstwa elementów. Tylko bowiem wtedy firma będzie pracowała prawidłowo, a jej właściciel nie będzie narażony na niewielkie nawet problemy. Z tego powodu przed założeniem firmy poleca się fachowe szkolenia. Dobra firma szkoleniowa obrazowo przedstawi tajniki prowadzenia własnego biznesu.

Program ułatwiający rozliczenie PIT 37 online

Stół z laptopami i dokumentami
Author: Kennisland
Source: http://www.flickr.com
Większość płatników w trakcie rozliczenia się za zeszły rok kalendarzowy wypełnia formularz PIT-37. Nie każdy niemniej jednak wie, że formularz może wypełnić kompletnie nieodpłatnie i również bez żadnychkosztów wysłać go do US. Wystarczy rozliczyć PIT 37 przez internet. Jak to zrobić?

Warto już od początku nauczyć dzieci oszczędzania

Dwie świnki skarbonki
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Wciąż warto mieć troszeczkę oszczędności

Niesamowicie prosto, posiadając co miesiąc wpływ gotówki możemy się zapomnieć i zużywać wszystko co do grosza, od czasu do czasu na rzeczy zupełnie niepotrzebne. Przez to trzeba pociechy już od małego uczyć, że warto oszczędzać, że należy zawsze przemyśleć czy konkretny sprawunek jest potrzebny. Jeśli nauczymy je, żeby z każdego kieszonkowego, jakąś nawet niewielką część wkładały do skarbonki, to w późniejszym życiu również będą potrafiły tak działać, a co się z tym łączy, będą posiadały ciągle odłożone jakieś pieniądze na tzw. czarną godzinę.

Pages