Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Kursy a finanse

Od naszych autorów

Dla kogo kredyty odnawialne?

Karty kredytowe, płatnicze
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Marzy nam się nowy telewizor? Romantyczna, egzotyczna wycieczka? Sytuacja finansowa uniemożliwia jednak nasze marzenia. Jak znaleźć wyjście z tej sytuacji? Sposobów na zastrzyk dodatkowej gotówki jest kilka.
Zazwyczaj w takich chwilach zwracamy się o pomoc do rodzinę. Jednak mimo ich najszczerszych chęci spotykamy się z odmową. Powinien nas wówczas zainteresować kredyt gotówkowy lub odnawialny.

Obklejanie samochodów - czyli, kilka słów na temat tego jak to ma możliwość wyglądać i dla jakich osób jest to najlepsze rozwiązanie

oklejanie samochodów
Author: Wellness GM
Source: http://www.flickr.com
Każdy spośród nas albo uwielbia, albo nienawidzi różnych zmian. Jedną z rzeczy, które niewiarygodnie lubimy zmieniać, lecz najbardziej często nasze osoby na tę rzecz nie stać, bywają samochody, które mogą sięgać wręcz niebotycznych cen za jakąś konkretną markę albo model.

Jak można wyuczyć swe potomstwo właściwego gospodarowania jego pieniędzmi?

buty dziecięce
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Poprawna kompetencja obracania pieniędzmi to niezwykle cenna dla dowolnego człowieka kompetencja. Może przydać się ona na każdym etapie życia, dlatego też warto jest poznać fundamenty ekonomii.

Wychowawca kolonijny. Poszukujesz łatwej roboty? Ta konkretna nie jest przeznaczona dla każdego!

wychowawca kolonijny
Author: BP
Często wydaje nam się, że robota przy dzieciakach nie jest aż tak trudna - w szczególności jeżeli przy okazji będziemy mieli możliwość obejrzeć jakieś interesujące bądź malownicze miejsca.

Czy zainteresuje nas jakie kursy bhp Warszawa nam proponuje?

kurtka z zamkiem
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Cały czas jest potrzeba na osoby, które rozumieją warunki bezpieczeństwa pracy oraz które te zasady będą przekazywać innym osobom. Dlatego cały czas mamy możliwość się zetknąć z właściwymi kursami, które zagwarantują nam tego rodzaju wiedzę.


Czy wiemy, że do wyboru mamy szkolenia bhp online?

Pages