Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Kursy a finanse

Od naszych autorów

Czy zainteresuje nas jakie kursy bhp Warszawa nam proponuje?

kurtka z zamkiem
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Calutki czas jest zapotrzebowanie na osoby, które rozumieją warunki bezpieczeństwa pracy i które te zasady będą przekazywać innym osobom. Przez to zawsze mamy możliwość się spotkać z odpowiednimi szkoleniami, które zapewnią nam tego rodzaju wiedzę.


Szkolenia bhp online będą proponowane

Faktoring - jego niezbędni uczestnicy a także najważniejsze rodzaje

urzędnik
Author: Da Sal
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas kiedy słyszy na temat faktoringu ma bardzo mylne skojarzenie typu: "Czy jest to dokładnie to samo co faktura?". Wbrew wszelkim pozorom myśli tak bardzo wielu spośród nas, głównie z powodu ogólnego braku zainteresowania tego rodzaju tematami.

O czym trzeba pamiętać, decydując się na otworzenie własnej firmy

dokumenty
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Własny biznes to zawsze konieczność uwzględnienia mnóstwa elementów. Tylko bowiem wtedy firma będzie pracowała prawidłowo, a jej właściciel nie będzie narażony na niewielkie nawet problemy. Z tego powodu przed założeniem firmy poleca się fachowe szkolenia. Dobra firma szkoleniowa obrazowo przedstawi tajniki prowadzenia własnego biznesu.

Jak oprogramowanie typu ERP będzie się mogło przyczynić do dużego zmniejszenia liczby segregatorów w wielu firmach.

obsluga faktur
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
W większości firm można do dnia dzisiejszego zobaczyć ogromne segregatory, w jakich są przechowywane wszystkie wystawione dokumenty. Jeśli firma należy do większych, to i samych dokumentów będzie sporo, czasami trzeba przeznaczyć na nie sporo cennej powierzchni.

Program ułatwiający rozliczenie PIT 37 online

Stół z laptopami i dokumentami
Author: Kennisland
Source: http://www.flickr.com
Większość płatników w trakcie rozliczenia się za zeszły rok kalendarzowy wypełnia formularz PIT-37. Nie każdy niemniej jednak wie, że formularz może wypełnić kompletnie nieodpłatnie i również bez żadnychkosztów wysłać go do US. Wystarczy rozliczyć PIT 37 przez internet. Jak to zrobić?

Mnóstwo aplikacji, jakie w przystępny sposób zezwalają na rozrachunek ze skarbówką przez internet.

obliczanie podatków
Source: pixabay.com
Jak co roku nadchodzi okres rocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Jest sporo programów, jakie w dogodny sposób zezwalają na rozrachunek ze skarbówką przez internet. Dzięki oprogramowaniom krok po kroku płacący podatki dobrze zrealizuje deklarację, a potem od razu wyśle go i odbierze potwierdzenie.

Pages