Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Kursy a finanse

Od naszych autorów

Po czym zidentyfikować doskonały hotel?

hotele
Author: Sue Clark
Source: http://www.flickr.com
Jeżdżąc po globie prędko możesz nauczyć się których hoteli winniśmy wystrzegać się. Nawet jeśli zamawiamy pokój z dużym wyprzedzeniem a także nigdy nie byliśmy w danym hotelu, to są metody na rozpoznanie miejsca w którym miło spędzimy parę nocy.


Wysoki standard hotelu zawsze się liczy, w końcu na okres wyjazdu stanie się on naszym mieszkaniem.

Warto już od początku nauczyć dzieci oszczędzania

Dwie świnki skarbonki
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy jak oszczędzać pieniądze?

Niesamowicie prosto, mając co miesiąc dopływ pieniędzy możemy się zapomnieć i wydawać wszystko co do grosza, od czasu do czasu na przedmioty zupełnie niepotrzebne. Dlatego trzeba pociechy już od maleńkości nauczyć, że warto oszczędzać, że warto zawsze przeanalizować czy dany zakup jest konieczny. Jeśli nauczymy je, żeby z każdego kieszonkowego, jakąś nawet niewielką część odkładały do skarbonki, to w późniejszym życiu także będą potrafiły tak działać, a co się z tym wiąże, będą miały wciąż odłożone jakieś pieniądze na tzw. czarną godzinę.

Jak można wyuczyć swe potomstwo właściwego gospodarowania jego pieniędzmi?

buty dziecięce
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Dobra kompetencja gospodarowania pieniędzmi to bardzo cenna dla każdego człowieka kompetencja. Przydaje się ona na każdym rozdziale życia, z tego też powodu warto jest poznać fundamenty nauk ekonomicznych.

Mnóstwo aplikacji, jakie w przystępny sposób zezwalają na rozrachunek ze skarbówką przez internet.

obliczanie podatków
Source: pixabay.com
Jak co roku nadciąga okres rocznych rozliczeń z US. Jest mnóstwo programów, jakie w dogodny sposób zezwalają na rozrachunek ze skarbówką przez internet. Dzięki programom krok po kroku obywatel prawidłowo wypełni deklarację, a następnie od razu pośle go i odbierze potwierdzenie.

Jak rozpocząć działalność gospodarczą za pośrednictwem Internetu? Co powinniśmy mieć na uwadze? Na co zwrócić uwagę?

firma
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
W erze, w której rządzi Internet wszystko już właściwie możemy załatwić on-line. Bez wychodzenia z domu zapłacimy rachunki, zrobimy zakupy czy założymy firmę.

Jeśli prowadzimy jakąś działalność, to warto zadbać o to, żeby nigdy nie brakowało nam wizytówek dla klientów

tworzenie wizytówek
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy, aby nasza spółka była rozpoznawalna, to powinniśmy zatroszczyć się o skuteczną reklamę. Świetnym rozwiązaniem może być posiadanie swoich wizytówek, które możemy rozdawać klientom.

Pages