Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Jak oprogramowanie typu ERP będzie się mogło przyczynić do dużego zmniejszenia liczby segregatorów w wielu firmach.

Od naszych autorów

W dużej ilości firm można do dnia dzisiejszego zobaczyć ogromne pudła, w jakich są przechowywane dokumenty, które się wystawia. Jeżeli firma należy do większych, to i samych dokumentów będzie sporo, czasami trzeba przeznaczyć na nie całkiem spore pomieszczenie.


księgowa
Author: NATO E-3A Component
Source: http://www.flickr.com
Jednak obecnie można od tego odejść, bo w ostatnich latach regulacje prawne zaczęły się dostosowywać do współczesnych możliwości technologicznych i ewidencja cyfrowa przy spełnieniu paru warunków jest jak najbardziej możliwa i dopuszczalna. Oczywiście będzie również dużo bardziej wygodna, bo z firmowego archiwum spokojnie mogą zniknąć wszystkie pudła z fakturami, rachunkami i raportami. Oczywiście przejście na archiwizację elektroniczną wiązać się będzie z wdrożeniem jakiegoś systemu i wykonaniu zmian w organizacji firmy. Wiążą się z tym pewne koszty, lecz plusy tego typu rozwiązania są tak duże, że bardzo szybko poniesione wydatki się zwrócą, a firma będzie pracować efektywniej i wydajniej.

Obecnie większość oferowanych systemów typu ERP umożliwia prowadzenie pełnej archiwizacji dokumentów w cyfrowej postaci.


faktury online
Author: encuentroedublogs
Source: http://www.flickr.com
Możliwa jest więc pełna obsługa faktur w postaci elektronicznej, łącznie z przesyłaniem ich klientom przy pomocy elektronicznej poczty, i wysyłanie utworzonych deklaracji do urzędów.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o tym więcej. Dlatego użyj adresu, który przekieruje Cię na serwis! Zachęcamy!

Przez to, że praktycznie wszystkie kopie faktur dostępne są z poziomu programu, to nie trzeba będzie ich drukować za każdym razem i trzymać w pudłach. Dla urzędu skarbowego powinno wystarczyć, jeżeli kopia takich wydruków będzie przechowywana na dysku lub płycie CD, a w przypadku kontroli po prostu da się do zarchiwizowanych danych sięgnąć.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę certyfikat gwarancja najwyższej jakości naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo konkurencyjne stawki, zatem nie będziesz żałować!

Spora część programów pozwala również na rejestrację i archiwizowanie wszystkich dokumentów jakie się pojawiają w firmie, czy to będą faktury zakupowe, zamówienia, czy przykładowo oferty. Przez to, że zostają one trzymane pod postacią cyfrową, to dostęp do nich jest dużo prostszy, oprócz tego ma się dużo więcej kontroli nad tym, kiedy i kto realizował jakieś operacje na nich.