Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).

Czy wiemy jak będzie wyglądała matura 2018?

Od naszych autorów

Jeśli dochodzi końca edukacja w szkole średniej, niezbędne okazuje się być zatwierdzenie, czego wszyscy się przez ten okres nauczyli, a to zatwierdzenie później, będzie przekładało się na szansę kontynuowania nauki na studiach.


egzamin
Source: pixabay.com
Z tego powodu właśnie należy jak najlepiej się przyszykować do tego końcowego egzaminu, który ma sprawdzać daną wiedzę uzyskaną przez te ostatnie lata.


Matura 2017 nadchodzi wielkimi krokami


uczniowie którzy kończą szkołę średnią muszą podchodzić do egzaminu dojrzałości, który powinien pokazać ich wiedzę. Poza głównymi przedmiotami, takimi jak matematyka, polski i język obcy, które powinni pisać wszyscy, mogą wybrać jeszcze dodatkowe kierunki spośród pozostałych. Matura 2018 oferuje im także możliwość decydowania, które z tych przedmiotów pragną pisać na poziomie podstawowym na którym pytania są łatwiejsze, a które na rozszerzonym, na którym już muszą się liczyć z cięższymi kwestiami - Kursy Matura Collegium Novum. Nie mniej pamiętajmy, że regularna nauka pozwala bez kłopotów zdać ten egzamin, a matura 2017 nie będzie się aż tak bardzo różniła od tych wcześniejszych, które trwają już od lat, co sprawia, że da się do niej przyszykowywać wykorzystując pytania z poprzednich roczników. Obowiązkowo musimy również wspomnieć, że matury rozpoczynają się w maju oraz każdego dnia pisany będzie następny przedmiot www.collegium-novum.pl/, a część jak przykładowo język polski czy obcy, będą zaliczane w postaci pisemnej i ustnej.
Potrzeba zobaczyć kiedy konkretnie pisze się maturę z jakich przedmiotów Collegium Novum, tak aby otrzymać pewność, że niczego się nie pominie.