Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wsswinm.edu.pl/includes/menu.inc).

Wygodne telefony komórkowe i oprogramowania do analizy i edycji tekstu

Od naszych autorów

Nowoczesne oprogramowania komputerowe bardzo udogadniają nasze życie. Wiele z nich tworzonych jest także w wersjach na komórkę. Dla wielu osób jest to zapewne bardzo wygodna opcja.

czytanie i skanowanie tekstów
Source: freepik.com
Zapewne zbierając materiały do prac naukowych, bardzo często szukamy odpowiednich książek i spędzamy mnóstwo czasu w bibliotekach robiąc z nich notatki. Dużo ludzi, chcących oszczędzić czas, kseruje materiały bądź za pomocą aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego fotografuje wybrane strony (zobacz pozycjonowanie stron) książek. Aby móc je dostosować do swojego użytku i wyodrębnić atrakcyjne dla nas fragmenty, często manualnie wprowadzamy do edytora tekstu treści z plików PDF (abby fine reader). Jest niesamowicie żmudne i męczące zadanie, którego można na szczęście uniknąć dzięki aplikacji Abby Fine Reader. Jest to bardzo inteligentne oprogramowanie pozwalające na tworzenie edytowalnych plików elektronicznych ze skopiowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego, również tego wbudowanego w komórkę. Czasami wykorzystywane przez nas materiały są nieosiągalne po polsku. Wtedy następną, bardzo znaną i użyteczną aplikacją, która służy też do automatycznego przetwarzania tekstu, jest translator niemiecko polski.

Pragniesz dowiedzieć się większą ilość wiadomości na taki temat? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz zdobądź cenne informacje (https://www.rajsoczewek.pl/plyny-i-krople-bausch-lomb) - niewątpliwie ono też okaże się dla Ciebie pasjonujące.Bardzo pożądany szczególnie w trakcie podróży zagranicznych na terenie Europy, przystosowany do użytku zarówno w wersjach online, jak i offline. Taka aplikacja jest szczególnie praktyczna, zwłaszcza gdy dysponujemy nowoczesnym telefonem z dostępem do Internetu, jak bardzo popularny LG GT540, czy bardzo designerskim i praktycznym modelem Sagem P9522, który oprócz panelu dotykowego, ma klawiaturę w znacznym stopniu ułatwiającą wprowadzanie interesujących nas treści. Zarówno LG GT540, jak i Sagem mają wbudowany aparat fotograficzny (niezawodne baterie telefonów sagem). Przy użyciu programu Abby Fine Reader umożliwi nam to łatwe kopiowanie i przetwarzanie tekstu, natomiast translator niemiecko polski świetnie sprawdzi się przy weryfikacji merytorycznej dokumentów w języku niemieckim.

Opcja szybkiego i spontanicznego utrwalania tekstu pism urzędowych, książek, broszur, a nawet ogłoszeń, czy plakatów zobaczonych przypadkowo na przydrożnej tablicy, to ogromne osiągnięcie techniczne. Oprogramowania służące do błyskawicznego analizowania utrwalonych na zdjęciach treści, są tak popularne, że bardzo wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie bez nich życia.